monster left arm
monster right arm
monster head

softone.pl - tworzenie stron internetowych

Potwornie dobre strony
(i responsywne)

monster tail

Kim jesteśmy

Projektowaniem i tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od roku 2004. Doświadczenie zdobywaliśmy pracując m.in. przy stronach internetowych Kancelarii Sejmu, Telewizji Polskiej, Dom Development, Payback, Virgin Mobile czy Zamku Książ.

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są responsywne, co oznacza, że działają na każdym urządzeniu - na komputerze, telefonie czy tablecie, niezależnie od systemu czy używanej przeglądarki internetowej.

Lata praktyki w projektowaniu i tworzeniu stron internetowych pozwoliły nam wypracować własny styl i metody, dzięki którym nasza firma spełnia w 100% oczekiwania klienta.

Dbałość o detale oraz darmowe pozycjonowanie i optymalizacja SEO na etapie produkcji sprawiają, że tworzone przez nas strony internetowe są nie tylko wygodne dla końcowego użytkownika, ale pozwalają również na relatywnie tanią reklamę i pozyskiwanie nowych klientów.

Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie oraz nacisk na użyteczność i dostępność, a tym samym - efektywność tworzonych stron internetowych.

Jeśli szukasz firmy, która zajmie się stworzeniem twojej strony internetowej - skontaktuj się z nami i umów na bezpłatne spotkanie na terenie Warszawy.

  1. Użyteczność
  2. Dostępność
  3. Efektywność

Portfolio

Zamek Książ

Wdrożenie responsywnej strony internetowej

Zamek Książ

www.ksiaz.walbrzych.pl przy współpracy z heartgrenade
Smaki Warszawy

Wdrożenie responsywnej strony internetowej

Smaki Warszawy

www.smakiwarszawy.pl
Payback

Wdrożenie responsywnej strony internetowej w trzech wariantach

Payback

m.payback.pl
Virgin

Wdrożenie serii aplikacji na Facebooka oraz wykonanie serwisu Virgin Academy

Virgin Mobile

fb/VirginMobilePolska

Co robimy

Responsywne strony internetowe

Tworzymy strony internetowe z możliwością samodzielnego zarządzania zawartością bez posiadania umiejętności w zakresie programowania. Aktualizacja strony odbywa się bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów, w sposób całkowicie dostosowany do potrzeb klienta.

Aplikacje na urządzenia dotykowe

Przy wykorzystaniu internetowych technologii HTML5/CSS3/JS/Chrome/KIOSK tworzymy gry i aplikacje multimedialne na wszelkiego rodzaju urządzenia dotykowe. Nasze dotychczasowe prace można zobaczyć m.in. w muzeach w Spale, w Jarosławiu, w Polichnie oraz we Wschowie.

Pozycjonowanie stron internetowych

Każda stworzona przez nas strona internetowa jest odpowiednio zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania, tak by zaraz po pojawieniu się w sieci zajmować możliwie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

dlaczego my

  • Nasze strony internetowe są lekkie, szybkie, responsywne i czytelne
  • Tworzymy strony internetowe zgodne ze standardami W3C oraz przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Strony, które tworzymy, są SEO friendly, co oznacza, że wstępne pozycjonowanie stron internetowych wykonujemy już na etapie produkcji i za darmo
  • Do każdej stworzonej przez nas strony internetowej podłączamy szczegółowe statystyki odwiedzin
  • Dzięki systemowi CMS możesz samodzielnie modyfikować zawartość strony bez umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych
  • Bo jesteśmy dobrzy w tym, co robimy
logo

kontakt

softone.pl - tworzenie stron internetowych

telefon: 508-530-251

ul. Mianowskiego 34
00-218 Warszawa
NIP: 534-236-37-48

Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT.

formularz kontaktowy w sprawie strony